Zafer Algöz: Hakaretle Eleştiriyi Karıştırmamak Lazım!

Zafer Algöz: Hakaretle Eleştiriyi Karıştırmamak Lazım!

Ayça Tekindor’un Arif V 216 filmi için yaptığı “Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film.” yorumu ile ilgili açıklama yapan Zafer Algöz, hakaret ve eleştiri arasındaki ince çizginin bilinmesi gerektiğini söyledi.

Zafer Algöz Ayça Tekindor’un Yorumuna Sinirlendi!

Arif V 216 filmini izledikten sonra sosyal medya hesabı üzerinden “Muhtemelen hayatımda izlediğim en kötü film. Gerçekten şaşırdım.” yorumunu yapan Ayça Tekindor’a Zafer Algöz’ün cevabı “İbanı gönder, paranı geri göndereyim.” oldu. Zafer Algöz konu ile ilgili olarak:

Üstüne vazife olmayan insanların kalkıp bununla ilgili konuşmaları çok büyük talihsizlik. Seyircinin eleştiri yapmaya hakkı var elbet ama kimsenin hakaret etmeye hakkı yok. Hakaretle eleştiriyi karıştırmamak lazım. Bu konuda beni bir tek Hıncal Uluç anladı. Onun için kendisine çok teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum. Ayça’yla zamanında üç sene beraber çalıştık. Bu işlere bizim yanımızda başladı. Bütün biletleri daha ilk gününde satılmış bir filme bilet alacaksın, biter bitmez ‘İlk vuran ben olayım’ diye yorum yazacaksın. Çok haksızlık yaptı. ‘Ben bu filmi beğenmedim’ diyebilirsin ama ‘Hayatımda bundan daha kötü film görmedim. Sakın gitmeyin’ diyemezsin. Bu, emeğe saygısızlık.” dedi.

“Şahan Gökbakar Ayıp Etti”

Kayhan filmini beğenmediğini ve parasını geri istediğini belirten bir takipçisine “Ödemeleri Zafer Abi’n yapıyor” cevabını veren Şahan Gökbakar ile ilgili düşünceleri sorulan Zafer Algöz: “Ayıp etti. Konuya neden dahil oldu anlamadım. Ben Ankara Devlet Konservatuvarı mezunuyum. Bana eğitim veren hocaların hemen hepsi daha sonra Bilkent Üniversitesi’nde eğitim verdi. Şahan da o okuldan yetişti. Aynı ekolden yetişmiş, aynı terbiyeyi görmüş insanlar olduğumuz için büyüklerine karşı biraz daha saygılı olmasını beklerdim.” açıklamasını yaptı.

Görevimiz Tatil Filminin Galası Yapıldı

Zafer Algöz’ün bu yıl ikinci filmi olan Görevimiz Tatil’in galası gerçekleştirildi. Filmin yönetmeni Murat Şeker; başrol oyuncuları ise Demet Akbağ ve Zafer Algöz. Filmde neden oynamak istediğini açıklayan Algöz:

“Bu yılki ikinci filmim. Arif V 216 çekilirken teklif gelmişti. İkisini aynı anda çekemem diye kabul edemeyeceğimi söyledim. ‘O zaman seni bekleriz abi’ dediler. Arif’in çekimleri bitti. Bir hafta-10 gün dinlendikten sonra bu filmin çekimlerine başladık. Bu filmde olmayı istememin en büyük sebebi Demet Akbağ’dır. Çünkü Demet benim çok eski arkadaşım. Bana çok güzel geldi.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ