Yay Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Yay Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Yay burcu insanları ve yükseleni yay burcu olanların yüksek enerjiyle başlayacağı bir hafta geliyor. Yay burcunun bu haftaki mottosu “Başarı öyle gökten gelecek bir durum değildir. Başarmak için önce inanmak sonra harekete geçmek ve daima olacağına inanmak gereklidir” olacak.

Yay Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Yay burcundansanız ya da yükseleniniz yay burcu ise enerjinizin yüksek olacağı bu hafta içerisinde birçok farklı insanla bir araya geleceğiniz toplantılara katılacak, yeni planlar yapacaksınız. Bunların yanı sıra ailenizi yakından ilgilendiren güzel bir haber alacak ve bunu kutlamak isteyeceksiniz. Bu kutlamayı organize etmek isteyecek, vaktinizin büyük bir kısmını bu işe ayıracaksınız. Uzak bir şehirden gelen akrabalarınızı ya da arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Uzaktan gelen bu yakınınız, evinizde bir süre misafir kalabileceği gibi yalnızca bir akşam yemeği için de gelebilir. Ne kadar süreli olursa olsun sizinle geçirdiği vakit boyunca önemli konuşmalar yapacak, birlikte planlar yapacaksınız.

Hafta ortasından sonra ortak hayallerinizin olduğu, benzer ilgi alanlarınızın olduğu insanlarla tanışacaksınız. Bu tanışmalar, ortak bir tanıdığınız aracılığı ile de olabilir. Her nasıl olursa olsun uzun vadede bağlantı kuracağınız bu kişiler sizi fazlasıyla mutlu edecek. bunların yanı sıra öğrenmeye ve yeniliğe açık olacağınız bu hafta içerisinde ilgi alanlarınıza yönelik araştırmalar yapacak, belki yeni bir kursa başlama kararı alacaksınız. Birlikte keyif alacağınız etkinlikler düzenlemek istediğiniz insanlar olabilir. Bu etkinliklere yeni tanıştığınız kişiler de dahil olacak. Geçtiğimiz haftalarda başlayan fakat henüz sonuca ulaşmayan bir durum, bu hafta içerisinde netliğe kavuşacak. Koşulların sizin için daha iyi olacağı bu hafta içerisinde hayatınızın her alanıyla ilgili büyük beklentilere gireceksiniz.

Aşk Hayatında Çıkmaza Girilebilir!

Bu hafta aşk hayatınız, kontrolünüzün ve beklentilerinizin dışında gelişmelere gebe olacak. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişinin yanlış anlaşılabilecek, hoş olmayan ve hakaret içerikli sözleri olabilir. Bunun sonucunda tartışabilir ve ilişkinizin bir çıkmaza girdiğini görebilirsiniz. Kıskançlık yüzünden ortaya çıkan tartışmalar kafanızı biraz daha karıştırabilir. Birbirinize karşı anlayışlı olmalı, belki kendinize biraz zaman ayırarak kafa dinlemelisiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ