Terazi Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Terazi burcu insanları ve yükseleni terazi burcu olanların geleceğiyle ilgili önemli kararlar vereceği bir hafta olacak. Terazi burcunun bu haftaki mottosu “Kendin için değil başkaları için yaşıyorsan hiçbir zaman mutlu olman mümkün değil. Sen çok değerlisin ve çok kıymetlisin. Artık kendine gereken zamanı ayır mutluluğun için ne gerekiyorsa yap” olacak.

Terazi Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Terazi burcundansanız ya da yükseleniniz terazi burcu ise bu hafta hem sizin hem de ailenizin geleceği için önemli kararlar alacaksınız. Alacağınız kararlar geleceğinizi şekillendirecek. Bu süreçte biraz zorlanacak olsanız da iç sesinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz. Kararsız kaldığınız, kafanızın karıştığı noktada size yardımcı olabileceğine inandığınız bilgili, deneyimli kişilerin fikirlerine ve tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Size güven veren kişiler sayesinde biraz daha rahatlayacak, kafanızdaki belirsizliği biraz da olsa atacaksınız. Bu süreçte aldığınız öğütleri kesinlikle göz ardı etmemeli, size yöneltilen her tavsiyenin değerlendirilebilir olduğunu bilmelisiniz. Alacağınız kararlar bir mal, mülkle alakalı olabilir. Ailenizi yakından ilgilendirecek olan bu karar, bazı tartışmalara neden olabilir. Sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekecek.

Hafta ortasından itibaren iş ve kariyer planlarınızla ilgili önemli gelişmelere şahit olacaksınız. Alacağınız bir iş teklifi, ortaklık teklifi ya da seyahat kararı sonucunda keyfiniz yerine gelecek. Uzun zamandır iş arıyorsanız yaptığınız tekliflerin birinden olumlu geri dönüş alacaksınız. Birden fazla iş teklifi alabilir, hangisinin sizin için daha doğru olduğuna karar vermekte güçlük çekebilirsiniz. Bunların yanı sıra aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların temelinde parasal konular yer alabilir. Birlikte olduğunuz kişinin sizden beklentilerini yerine getirmekte zorlanabilir, ilişkinizin çıkmaza girdiğini düşünebilirsiniz.

Büyük Bir Sürpriz Sizi Bekliyor!

Bu hafta içerisinde alacağınız doğum ya da hamilelik haberi ile çok mutlu olacaksınız. Çok şaşıracağınız bu haber sonucunda seyahat etmeyi, sevdiğiniz birilerini ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa onunla ilgili hiç planda olmayan masraflar ortaya çıkacak. Bu masraflardan dolayı harcamalarınızı biraz daha kısıtlamak, bütçenizi tekrardan gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Maddi konulara biraz daha dikkat etmenizin gerekeceği bu hafta içerisinde katılacağınız toplantılar, görüşmeler ve etkinlikler sonucunda daha fazla gelir elde etmenin bir yolunu bulabilirsiniz. Bütçenize dikkat ederseniz rahatlayacak, elinize geçen parayı doğru değerlendirmenin bir yolunu bulacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ