Terazi Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Terazi Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Terazi burcu insanları ve yükseleni terazi burcu olanların yoğun çalışacağı, birçok yeni sorumluluk üstleneceği bir ay olacak. Terazi burcu, Mayıs ayında isteklerini ve hayallerini tekrar gözden geçirecek.

Terazi Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Terazi burcundansanız ya da yükseleniniz terazi burcu ise Mayıs ayında aşk hayatınızda ters açılar söz konusu olacak. İlişkinizin sınandığını düşünebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin ilgisiz olduğunu, ilişkinizde kendisine düşen sorumlulukları yerine getirmek istemediğini hissedebilirsiniz. Yalnızca sizin fedakarlık yapıyor olmanız, ilişkinin gidişatını olumsuz etkileyecektir. Mayıs ayının ikinci haftasından itibaren bu sorunları atlatacak, aranızdaki uyumu yakalamak için sarf ettiğiniz çabaların sonucunu alacaksınız. Fakat bilmelisiniz ki bu konuda uğraş gösteren tek kişi siz olduğunuz için söz konusu problemler tekrar yaşanabilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde karşılaşacağınız birinden hoşlanabilir, kendisi ile bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz. Fakat bu ilişki gelip geçici olacak. Uzun süreli olması için daha iyi koşulların olması gerektiğini biliyorsunuz. Geleceğe yönelik adımlar atmak için ikna edilmeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı sizin için daha fazla sorumluluk, daha fazla çalışmak demek. İş hayatınızdaki temponuz artacak, mevcut görevlerinizden daha fazlasını üstlenmek zorunda kalacaksınız. Fakat siz tüm bu sorumluluklara hazır hissediyor ve üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsunuz. Şimdiye kadar gerçekleştiremediğiniz bir hayaliniz, projeniz varsa onun üzerinde çalışabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu konuda geçmişten daha dikkatli olacaksınız. Bunların yanı sıra gereksiz harcamalardan kaçınacak, gelir gider dengenizi koruyacaksınız. Ödemelerinizi aksatmadan yaptığınız takdirde rahatlayacaksınız. Ailenizden ya da arkadaş çevrenizden birinin vereceği destek sayesinde daha iyi bir kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu durum sizi rahatlatsa da tutumlu olmaya devam edin.

Terazi Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Sağlığınızın gayet iyi durumda olduğu Mayıs ayı içerisinde yine de bazı önlemler almanız gerekiyor. Yeterince sıvı aldığınızdan emin olmalı, tansiyon ve şekere karşı gerekli tedbirleri almalısınız. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınızı da korumanız gerekiyor. Özel hayatınızdaki sorunlar sizi yıpratabilir. Enerjinizi yükseltmek için keyif alacağınız aktiviteler ile bol bol vakit geçirmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ