Şükran Ovalı’nın Hamile Olduğu Nasıl Ortaya Çıktı?

Şükran Ovalı’nın Hamile Olduğu Nasıl Ortaya Çıktı?

Geçtiğimiz yıl Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile dünya evine giren ünlü oyuncu Şükran Ovalı’nın hamile olduğu hiç beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı. Caner Erkin’in yaptığı kaza sonucunda hamilelik haberi ortaya çıkan Şükran Ovalı, sosyal medya hesabından nefret kustu.

Şükran Ovalı’nın Hamile Olduğunu Kim Söyledi?

Ünlü futbolcu Caner Erkin, seyir halindeyken bir ticari taksi ile yaptığı kaza sonrasında gündeme bomba gibi düştü. Duymayan Kalmasın programına telefon ile bağlanan taksi şoförü; mağdur olduğunu, Caner Erkin’in ve Şükran Ovalı’nın kendisini suçladığını belirtti. Açıklamaları esnasında Şükran Ovalı’nın hamile olduğunu da belirten taksi şoförü şu ifadeleri kullandı:

“Caner, aracıyla benim arabama vurup kaçtı. Daha sonra ben aracı başka bir yerde park halindeyken gördüm. Aracın başında bekledim. Caner ve eşi geldi. Caner’e arabama çarptığını ve rapor tutmamız gerektiğini söyledim ve polis çağırdığımı belirttim. Ama Caner’le eşi benim üzerine yürüdü. Eşi bana çok ağır küfürler etti. Caner eşine ‘hamilesin sen içeri gir’ dedi. Sonrasında kim olduklarını bilmediğim ama korumaya benzeyen kişiler geldi. Benim üzerime yürüdü. Caner ve eşi gitti. Ben sadece rapor tutmak istemiştim. Onlar bana ‘Sen para koparmaya çalışıyorsun’ dedi. Kazadan kaynaklanan maddi hasarı karşılamalarını istemiyorum. Benim gururum kırıldı. Onlardan özür bekliyorum.”

“Doğmamış Bebeğime Beddua Eden Vicdansızlar”

Şükran Ovalı, taksi şoförünün yaptığı açıklamalarla birlikte iftira attığını belirtti. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda tehdit edildiklerini de belirten Şükran Ovalı, şu ifadelere yer verdi:

“Okuduklarıma, duyduklarıma, inanamıyorum. Atılan iftiradan çok, doğmamış bebeğime beddua eden vicdansız insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Dünkü olayda şanslıyım ki, yoldan geçen Yeliz Eker beni görüp durdu ve olayı onlar beraber 3 kişi daha gördü. Ve söylenenlerin iftira olduğuna şahit. Duran arabaya çarpan karşı taraftır.

Caner’in ‘Abi plakayı aldın, istediğin yere git, eşim hamile, hasta, yol ver’ demesine rağmen arabanın önünü kesen karşı taraftır. Kendisine asla küfür veya hakaret etmememize rağmen bizi tehdit eden yine karşı taraftır. Koruma olduğunu iddia ettiği kişiler ise olaya şahit olan insanlardır. Biz hatalı olduğumuz bir durumdan kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp bana beddua eden o vicdansızları Allah’a havale ediyorum… Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elimden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ