Murat Boz ve Burak Özçivit Film Yüzünden Küstü mü?

Murat Boz ve Burak Özçivit Film Yüzünden Küstü mü?

24 Kasım’da vizyona giren ‘Kardeşim Benim 2’ filminin gişede beklentiyi karşılamaması sonucunda Murat Boz ve Burak Özçivit arasında küslük olduğu haberleri yayıldı. Nişantaşı’nda bir spor salonundan çıkarken görüntülenen Boz, Burak Özçivit ile küslük iddialarına cevap verdi.

Murat Boz Filmin Gösterimlerine Katılmadı

24 Kasım’da vizyona giren filmin başrollerinde Murat Boz ve Burak Özçivit yer alıyor. Filmin ilk üç günde yalnızca 213 bin kişi tarafından izlenmesi ve sonraki haftalarda da aynı düzeyde devam etmesi sonucunda hayal kırıklığı oluştu. İstanbul’da yapılan gala haricinde filmin hiçbir gösterimine katılmayan Murat Boz’a Burak Özçivit’in tavır aldığı konuşuluyordu. O Ses Türkiye programının çekimlerinden dolayı gösterimlere katılamayan Murat Boz’u sosyal medya üzerinden takipten çıkaran Özçivit, konu le ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. İkili arasında daha önce de Fahriye Evcen ve Aslı Enver arasındaki soğukluktan dolayı bir dargınlık vardı.

Murat Boz ve Burak Özçivit Arkadaşlığı Bitti mi?

Nişantaşı’nda bir spor salonundan çıkarken görüntülenen Murat Boz, Burak Özçivit ile olan küslük iddialarını yalanladı. Aralarındaki arkadaşlığın gişe yüzünden sona ermeyeceğini belirten Murat Boz, “Gişeden dolayı arkadaşlık biter mi? Öyle bir şey olabilir mi? Arkadaşlık gişe yüzünden bitecekse zaten hiç olmasın daha iyi. Fahriye de Burak da sevdiğimiz arkadaşlarımız.” dedi. Burak Özçivit ile sosyal medya üzerinden birbirlerini hiç takip etmediklerini de belirten Murat Boz, yeni albüm çalışmalarına ve yeni bir film hazırlığına girdiğini söyledi.

“Benden Acayip Seri Katil Olur Zaten”

Korku ya da gerilim filmlerinde yer alıp almayacağı sorulan Murat Boz, “Neden olmasın? Benden acayip seri katil olur zaten. Bende ne katil tipi var ya?” dedi. Sosyal medya üzerinden videolu açıklama ile baba olacağı haberini veren Tarkan’ı tebrik eden Murat Boz, “Hayırlı olsun. Allah analı, babalı büyütsün. Sağlıklı olsun, sevindik.” dedi. Baba olacağı zaman Tarkan gibi sosyal medya üzerinden böyle bir paylaşım ile duyuru yapıp yapmayacağı sorusuna gülerek cevap veren Murat Boz’un açıklaması, “Tarkan yaptı. Artık zamanı geldiğinde yaparsak yaparız.” şeklinde oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ