Merve Sevi: Ben O Paraları Kazanmaya Utanırım

Merve Sevi: Ben O Paraları Kazanmaya Utanırım

Bir süre ekranlarda hiç rastlamadığımız ünlü oyuncu Merve Sevi, kendi tiyatrosunu kurup hayatına devam ediyor. Bir süredir ilişkisi olan spor eğitmeni Çalkan Algül ile evlenen Merve Sevi oyunculuk ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu:

Merve Sevi Kimdir?

Reklam filmlerinde rol alarak ekranlarımıza gelmeye başlayan Merve Sevi, Omuz Omuza ve Hayat Bilgisi gibi dizilerde oynayarak daha da tanınmaya başladı. Güzel oyuncu, en büyük ününü Barış Akarsu ile birlikte başrolde olduğu Yalancı Yarim dizisi ile kazandı. Daha sonra Dağlar Delisi, Doktorlar, Hayat Güzeldir, İhanet, İzmir Çetesi, Yalancı Bahar, Canımın İçi ve Hayat Mucizelere Gebe gibi dizilerde oynayan Merve Sevi ‘nin rol aldığı filmler de bulunuyor. Evlilik ile birlikte kendini törpülediğini söyleyen Merve Sevi, kendi tiyatrosu olan Tiyatro Sevi’yi kurdu.

“Ben Başladığımda Bu Kadar Terbiyesiz Yoktu”

Merve Sevi, yaptığı açıklamalarda dikkat çekici cümleler kullandı. Kariyerine başladığı dönem ile şu anki dönem arasında büyük bir fark olduğunu söyleyen Merve Sevi:

“Zafer önemli olduğu kadar, yol da çok önemlidir. Çünkü etraf çok namusluyken ben Merve Sevi oldum. Şimdiki dönem, benim çok alışkın olduğum tarzda değil. Benim başladığım dönemde bu kadar çok terbiyesiz yoktu. Kimseyi dirsekleyerek ilerlemiyorum. O yüzden ben olduğum yerdeyim, adını sanını duymadığım insanlar da tuhaf yerlerde. Yedi bölüm süren bir işin içinde de olmak istemem. Ucuz etin yahnisi gibi oluyor.” dedi.

“Sektörün En Büyükleriyle Çalıştım”

Güzel oyuncu, ikiyüzlülük ya da sahtekarlık yapmadan, iş disiplini ile çalıştığını belirtti. Uzun zamandır tiyatro ile uğraştığını ve başarılı bir şekilde ilerlediğini söyleyen güzel oyuncunun açıklamaları:

“Hata yaptıysam eğer; ikiyüzlülük ya da sahtekarlık yapmadığım, sete vaktinde gittiğim ve iş disiplinim fazla olduğu için yapmışımdır. Zaten yalakalık yapabileceğim bir yapımcıyla hiç karşılaşmadım. Hep sektörün en büyükleriyle çalıştım ve patronlarımı çok sevdim. Ben ne yaparsam yapayım, benim kaybolmayacak bir ismim var. Altı-yedi yıldır durmaksızın tiyatro yapıyorum ve neredeyse hepsi kapalı gişe oynuyor. Savaşını da, sevgini de senin seviyene yakın insanlara verebilirsin. Başka türlü mutlu olamazsın.” şeklinde oldu.

“İnsan Biraz Akıllı Olur!”

Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı diziden bölüm başına 350 bin TL alacağı ile ilgili haberler hakkında görüşü sorulan Merve Sevi’nin cevabı ise şaşırtıcı oldu. Sevi: “Bir Kenan İmirzalıoğlu faktörü var, ona bir şey diyemem ama haftada 350 lira para kazanmak için benim süper güçlerimin olması gerekiyor. Kimsenin kazancına laf etmiyorum ama ben o paraları kazanmaya utanırım. Para demişken; 6 bin liralık ayakkabının her renginden alanlara şaşırıyorum. İnsan biraz akıllı olur.” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ