Merve Boluğur’un Sevgilisi İş Adamı Emir Aydemir

Merve Boluğur’un Sevgilisi İş Adamı Emir Aydemir

Geçtiğimiz yıl Murat Dalkılıç ile olan iki yıllık evliliğini sonlandıran Merve Boluğur, yeni bir ilişkisi olduğu öğrenildi. Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel ile olan ilişkisinin ardından bu kez de Merve Boluğur’un sevgilisi Emir Aydemir gündeme geldi. Henüz tanışma aşamasında oldukları belirtilen çift, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç Ayrılığı

2017 yılının Eylül ayında iki yıllık evliliklerine son veren Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç çifti, yeni ilişkileri ile gündemden düşmüyor. Merve Boluğur ile boşandıktan yalnızca iki ay sonra yeni bir ilişkiye başlayan Murat Dalkılıç, fazlasıyla tepki görmüştü. Ünlü sanatçının yeni sevgilisi oyuncu Hande Erçel ile ilgili açıklama yapan Merve Boluğur, bu ilişkinin ciddi olmayacağını öne sürmüştü. Fakat şaşırtan bir şekilde Murat Dalkılıç aşkını itiraf edip, Hande Erçel’in hamaratlığına vurulduğunu söylemişti. Son zamanlarda sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla imajını değiştirdiğini gösteren Merve Boluğur’un yeni sevgilisi iş adamı Emir Aydemir.

“Reklam Aşkı Olduğu Belli”

Merve Boluğur ile boşandıktan sonra oyuncu Hande Erçel’le yeni bir ilişkiye başlayan Murat Dalkılıç, başlarda bu iddiaları yalanlamıştı. Hande Erçel’in kız kardeşinin doğum günü partisinde fotoğrafları çekilen ikili, ilişkilerini itiraf etti. Murat Dalkılıç’ın yeni ilişkisi hakkında soru yöneltilen Merve Boluğur, “Murat’ı iyi tanırım. O kıza kuvvetli bir şey hissetmediğini düşünüyorum. Reklam aşkı olduğu belli” açıklamalarını yaparak şaşırtmıştı.

Merve Boluğur’un Sevgilisi Kim?

Magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Boluğur’un yeni ilişkisi hakkında henüz net bir açıklama yok. Merve Boluğur’un arkadaşlarına “Birbirimizi tanıma aşamasındayız. Bu yüzden gizli tutmaya çalışıyoruz.” dediği söyleniyor. Son zamanlarda sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen Merve Boluğur’un imaj değişikliğine sebep olarak yeni ilişkisi gösteriliyor. Çift henüz net bir açıklama yapmasa da ilişki iddiaları oldukça güçlü bir durumda.

Ünlü oyuncunun yeni sevgilisi Emir Aydemir, Michelin Türkiye Ağır Vasıta Lastikleri Pazarlama Müdürü olduğu öğrenildi. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olan Emir Aydemir’in, geçtiğimiz günlerde Merve Boluğur’un sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı ve “Love it” notu ile paylaştığı çiçekleri gönderen kişi olduğu düşünülüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ