Kova Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Kova Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Kova burcu insanları ve yükseleni kova burcu olanların iş hayatına, kariyer planlarına ve gelecek hedeflerine odaklanacağı bir hafta olacak. Kova burcunun bu haftaki mottosu “Yaşam kuralları ile ilgili olan düşüncelerini biraz daha esnetmelisin. Kendini akışına bırak ve olayları kontrol etmekten vazgeç. Göreceksin o zaman her şey daha güzel olacak” olacak.

Kova Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Kova burcundansanız ya da yükseleniniz kova burcu ise işinizle ilgili konuşmaların, toplantıların, seyahatlerin ön planda olacağı bir hafta geçireceksiniz. İş hayatınızda kendinizi biraz daha öne çıkarmak, meslektaşlarınıza ya da sizden üst konumda olan profesyonel kişilere kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz. İş yerinizde size verilen görevlerle yetinmeyecek, daha fazla görev ve sorumluluk alacaksınız. Sorumluluklarınızı yerine getirmeniz takdirinde övgü alacak, sizin için faydalı olacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa bir süredir uğraştığınız problemleri sona erdireceksiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız görüşmelerde kendinizi daha iyi ifade etmeli, fikirlerinizi olduğu gibi karşı tarafa yansıtmalısınız.

Sizden farklı bir şehirde ya da ülkede olan bir yakınınız, şaşırtacak bir haber verebilir. Alacağınız haber sonucunda hiç planda olmayan bir seyahat yapmayı düşünebilirsiniz. Ziyaret etmek istediğiniz fakat bir türlü fırsat bulamadığınız biri varsa onun yanında olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye de önemli bir konuda destek vermeli, fikirlerinizi onunla paylaşmalısınız.  Bunların yanı sıra geleceğe dair hedeflerinizi paylaşacağınız bir toplantıya katılacaksınız. Kendinizden emin tavırlarınızla muhatap olduğunuz kişileri etkileyecek, size yeni kapılar açılmasını sağlayacaksınız. Eğer aşk hayatınızda herhangi biri yoksa tanışacağınız yeni biri kalbinizi çalacak, çok hızlı geçecek bir flört sürecine adım atacaksınız.

Maddi Konular Lehinize Olacak!

Bu hafta alacağınız bir hediye karşısında çok mutlu olacaksınız. Sürprizlerle dolu olan bu yedi gün içerisinde uzun zamandır satmayı düşündüğünüz bir mal mülke vakit ayırabilirsiniz. Finansal konulardan yana şanslı olduğunuz bu hafta içerisinde herhangi bir aksilik yaşamayacak, beklediğiniz parayı elinize alacaksınız. Ailenizden ya da akrabalarınızdan parasal anlamda destek görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ