Kova Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Kova Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Kova burcu insanları ve yükseleni kova burcu olanların büyük bir farkındalık yaşayacağı bir ay olacak. Kova burcu insanları, Mayıs ayında kendisi için önemsiz olan birçok insanı hayatından çıkaracak.

Kova Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Kova burcundansanız ya da yükseleniniz kova burcu ise Mayıs ayının ilk iki haftasında aşk hayatınız sakin bir şekilde sürecek. Ayın ortasından itibaren ise ilişkiniz renklenecek, keyfiniz ve mutluluğunuz büyük oranda artacak. Birlikte olduğunuz kişinin sürprizlerine, sizi şaşırtacak ve hiç beklemediğiniz olaylara karşı hazır olun. Bazı olaylar sizi son derece mutlu ederken, bir yandan mutsuz olmanıza neden olacak duygular da meydana gelebilir. Uzun bir şekilde düşünüp, bir karar vermeniz gerekebilir. Bunların yanı sıra aşk hayatınızın üzerine kara bir bulut gibi çöken geçmişten artık kurtulacaksınız. Geçmişte yaşadığınız ilişkilerinizi, birlikte olduğunuz insanları tamamen geride bırakacaksınız. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebildiğiniz takdirde hem siz hem de birlikte olduğunuz kişi huzura kavuşacaksınız. İlişkiniz için yeni bir başlangıç söz konusu olacak.

Kova Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı, sizin için yeni başlangıçların ve kararların ayı olacak. İş hayatınızı olumsuz etkileyen, performansınızı ve hayat kalitenizi düşüren insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. İş ortamında sizden kaynaklanmayan bir sorundan dolayı tartışma yaşanabilir. Bu durumda suçlanabilirsiniz fakat yapmanız gereken tek şey; tartışmalardan ve anlaşmazlıklardan uzak durmak olacak. Kariyer planlarınızda bazı değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hayatınızı büyük ölçüde değiştirebilecek olaylar yaşayabilirsiniz. Bu bir aylık süreci adapte olmak için değerlendirmeli, kafanızdaki tüm kararsızlıkları ve belirsizlikleri silmelisiniz. Bir iş teklifi alabilirsiniz ve bu sizin için karar vermesi zor bir teklif olabilir. İyi düşünmeli, gerektiği takdirde ailenizden ve yakın çevrenizden yardım istemelisiniz.

Kova Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlık durumunuz biraz riske girecek. Yoğun çalışma temponuz ve hissettiğiniz baskı, stres; ziri biraz zorlayabilir. Bu ay kendinize olabildiğince dikkat etmelisiniz. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınızı da önemsemeniz gerekiyor. Takıntı haline getirdiğiniz konularla yüzleşmeli, etkisinden kurtulmalısınız. Uyku düzeni ve beslenme alışkanlıkları da dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ