Kayhan Filmi İlk Hafta Beklentiyi Karşılayamadı!

Kayhan Filmi İlk Hafta Beklentiyi Karşılayamadı!

Yeni filmi Kayhan ile adından bol bol söz ettiren ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Ankara’da bulunan Anka-Mall Alışveriş Merkezi’nde hayranları ile bir araya geldi. Kayhan filmi gişede beklentiyi karşılayamayınca, Gökbakar’ın en az izlenen filmi olacağı konuşuldu.

Kayhan Filmi En Az İzlenen Film Olacak!

Kayhan filmi ile hayranlarıyla buluşan Şahan Gökbakar, beklentiyi karşılayamadı. Recep İvedik serisi ile büyük bir başarı elde eden, ülkenin en fazla izlenen filmleri arasında dört ayrı filmi bulunan ünlü komedyen, Kayhan filminde başarısını devam ettiremedi. Recep İvedik serisinin ilk filmi, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 791 bin 536, toplamda 4 milyon 301 bin 693 kez izlendi. Serinin ikinci filmi ise vizyona girdiği ilk hafta sonunda 1 milyon 209 bin 453, toplamda 4 milyon 333 bin 133 kez izlendi. 2010 yılında vizyona giren üçüncü film, ilk hafta sonunda 1 milyon 153 bin, toplamda 3 milyon 326 bin 84 kez izlendi.

Recep İvedik 3’ün ardından vizyona giren Celal ile Ceren ise ilk hafta sonunda 601 bin 334, toplamda 2 milyon 835 bin 772 kez izlendi. Celal ile Ceren’in ardından 2014 yılında vizyona giren Recep İvedik 4 büyük bir başarı elde ederek ilk gafta sonunda 1 milyon 641 bin 474, toplamda 7 milyon 369 bin 98 kez izlendi. Recep İvedik 5, ilk hafta sonunda 1 milyon 646 bin 846, toplamda 7 milyon 437 bin 50 seyirciye ulaştı.

Yakın zamanda vizyona giren Kayhan ise beklentiyi karşılamadı. Vizyona girdiği ilk hafta sonunda 252 bin 458 seyirci tarafından izlenen film, Şahan Gökbakar’ın en az izlenen filmi olacak gibi gözüküyor.

Şahan Gökbakar’dan Açıklama

Farklı şeyler denemek istediğini, filmlerin kıyaslanmasının anlamsız olduğunu belirten Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

“Kayhan birkaç saat evvel vizyona girdi. Simdi söyleyeyim de sonra konuşuyor denmesin; ben yaptığımız filmden son derece mutluyum… Değişik şeyler yapmak ve eğlendiğim filmler çekmek için yapıyorum bu isi. Oyunculuğumu değerlendiriyorum. Hoşuma giden şeyler yapıyorum. Takdir edersiniz ki farklı şeyler denemek keyiflidir… Tabii bazı filmler çok izlenir, bazıları az izlenir, bazıları çok sevilir bazıları az sevilir ama hepsi özünde birer anidir geriye kalan. Her yaptığım filmi bir başkası veya benim yaptığım diğer filmlerle kıyaslama durumu biraz anlamsız geliyor. Zaten rekor kırar mı? sunu geçer mi? gibi sorulara geçmez diye yanıt verdim. Beni sadece bir komedyen olarak, yaptığım filmleri de sadece komedi filmi olarak bilin. İsteyen izlesin, isteyen izlemesin. Hayat kısa, bösüverin gerisini… Hepinizi seviyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ