İkizler Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

İkizler burcu insanları ve yükseleni ikizler burcu olanların yakın çevresinin etkisi altında kalacağı bir hafta olacak. İkizler burcunun bu haftaki mottosu “Fırsat bir rüzgara benzer. Marifet onu geçerken tutmaktır” olacak.

İkizler Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

İkizler burcundansanız ya da yükseleniniz ikizler burcu ise bu hafta almanız gereken bazı önemli kararlar olacak. Siz bu kararları alırken yakın çevrenizin etkisi altında kalacak, kafanızın karışmasına engel olamayacaksınız. Özellikle hafta başında sevdiğiniz insanların sizin iyiliğinizi düşündüğü için çabaladığını, size yardım etmek istediğini göreceksiniz. Ailenizden, akrabalarınızdan ya da iş hayatınızdan tanıdığınız bir erkeğin tavsiyelerini ya da düşüncelerini dikkate almanız ve buna göre hareket etmeniz gerekiyor. Alacağınız öneriler sayesinde yeni, güçlü bağlantılar kuracak, size profesyonel anlamda fayda sağlayacak insanlarla tanışacaksınız. Yeni tanıştığınız insanlardan alacağınız teklifler, hafta içi boyunca keyfinizin yüksek olmasını sağlayacak. Fakat Cumartesi ve Pazar günlerinde sosyal hayatınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilir, duyacağınız bazı sözlere çok üzülebilirsiniz.

Hafta boyunca aile içi problemler ön planda olacak. Sorunlarınızı çözmek isteyen, size yardımı dokunacağına inanan insanlara güvenme konusunda sıkıntı çekebilirsiniz. Yakın çevrenize karşı bile ön yargılı yaklaşabilir, şüpheli davranabilirsiniz. Bundan dolayı başkalarına fırsat vermeden, kendiniz harekete geçmek isteyeceksiniz. Kontrolü ele almak, olayların beklentiniz doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamak; sizi başarıya ulaştıracak. Sizin için önemli olan bir plana, projeye başlamak için hazır olduğunuzu hissedeceksiniz. Geçmiş zamanda başladığınız fakat tamamlamadan bıraktığınız ya da başlamaya fırsat bulamadığınız işleri tekrar gözden geçireceksiniz. Vaktinizin değerini bilecek, boşa vakit harcamaktan kaçınacaksınız.

Psikolojik Baskılara Dikkat Edin!

Sosyal hayatınızı etkileyecek olan etkinliklerle ilgili yüksek beklentileriniz olacak. İş hayatınızla ilgili ya da sosyal hayatınızla ilgili sorun yaşamayacaksınız. Fakat girdiğiniz ortamlardaki insanlara, yakın çevrenizde bulunanlara dikkat etmelisiniz. Çünkü kötü niyetli kişiler, size kendi fikirlerini empoze ettirmek ve size bazı şeyleri kabul ettirmek isteyebilir. Bunların yanı sıra geçmişte meydana gelen sağlık sıkıntıları, tekrar canınızı sıkabilir. Geçmişe takılacağınız bu hafta içerisinde hatalarınızı, anılarınızı, pişmanlıklarınızı düşünerek hüzünlenebilirsiniz. Kendinize biraz vakit ayırmalı ve kafa dinlemelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ