Boğa Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Boğa burcu insanları ve yükseleni boğa burcu olanların aile içi problemlere vakit ayıracağı bir hafta olacak. Boğa burcunun bu haftaki mottosu “Gücünüzün tükendiğini sandığınız yer, bir adım daha direnirseniz kurtuluşun aniden kolunuzdan tutacağı yerdir” olacak.

Boğa Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Boğa burcundansanız ya da yükseleniniz boğa burcu ise aile içi sorunlarla baş etmek zorunda olacağınız, birtakım dargınlıklara şahit olacağınız bir hafta olacak. Aile üyelerinden bazıları ile tartışabilir, anlaşamadığınızı düşünebilir ve küslük yaşayabilirsiniz. Sizin hayalini kurduğunuz, uzun zamandır planladığınız bir durumu onlar onaylamayabilir ve bu yüzden keyfiniz kaçabilir. Ailenizle ilgili yaşanacak olan sorunların büyük bir kısmı, ailenizin içinden ya da aile dostlarınız arasından bir adamla ilgili olacak. Bunların yanı sıra arkadaşlık ilişkilerinde ya da iş hayatında kişisel olarak bağlantı kurduğunuz biri ile de ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda güçlük çekeceğiniz bu hafta içerisinde aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişinin sizi anlamadığını, yeterince ilgi göstermediğini düşünebilirsiniz. Bu problemlerin hepsi bir anda ortaya çıkacak ve bu durum canınızı daha fazla sıkacak.

Hafta boyunca yaşayacağınız olaylar beklentinizin dışında gerçekleşecek. Yaptığınız planlar ertelenebilir ya da iptal olabilir, belirlediğiniz hedeflerin gerçekleşmesi zorlaşabilir. Verdiğiniz tepkiler sonucunda daha sabırsız, stresli, gergin ve asabi bir profil çizeceksiniz. Hedeflerinizin bir an önce gerçekleşmesini istiyor ve beklemekten rahatsız oluyorsunuz. Aileniz, yakın arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve birlikte olduğunuz kişi; daha sabırlı olmanız, beklemeniz konusunda size ısrarcı davranacak. Eğer evlenmeyi düşünüyorsanız bu konuda ailenizle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar aşk hayatınıza da yansıyacak ve hem sizin hem de birlikte olduğunuz kişinin sabrı zorlanacak.

Kişisel Eşyalarınıza Dikkat Edin!

Bu hafta içerisinde kişisel eşyalarınızı, özel belgelerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı özenle korumalısınız. Çünkü bunlar başkalarının eline geçebilir ve hiç istemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı korumanız, kendinizi güvene almanız gerekiyor. Bu haftayla ilgili beklentilerinizi fazla yükseltmeyin çünkü olaylar, sizin kontrolünüzün dışında gerçekleşecek. Hayal kırıklığı yaşamamak için daha gerçekçi düşünmelisiniz. Bunun yanı sıra sabrınızı da korumalı, aceleci davranmamalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ