Boğa Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Boğa Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Boğa burcu insanları ve yükseleni boğa burcu olanların temkinli, şüpheci tutum sergileyeceği bir ay geliyor. Mayıs ayı, boğa burcu insanlarının zorlanacağı bir geçiş süreci olacak.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Boğa burcundansanız ya da yükseleniniz boğa burcu ise Mayıs ayı içerisinde aşk hayatınızda bazı belirsizlikler, kararsızlıklar söz konusu olabilir. Birlikte olduğunuz kişiye yansıtmak istemediğiniz duygular, kendinizi zorlasanız bile bir süre sonra su yüzüne çıkacak. Birbirinizi üzecek, derin yaralar bırakacak hareketler sergileyebilirsiniz. İkinizin de ısrarcı ve ön planda olmak istemesi, bitmek bilmeyen tartışmaları getiriyor.

Gayet mutlu olduğunuz, sorunsuz bir ilişki yaşarken geçmişe dair konuları açmak ve bazı olayları gereğinden fazla irdelemek, ilişkinizin üzerine kara bir bulut getiriyor. Bu noktada birlikte olduğunuz kişi ile yapmanız gerekenler; karşılaştığınız engeller karşısında birbirinize destek olmak ve geçmişi bir kenara bırakıp geleceğinize odaklanmaktır. İlişkinizin güzel bir şekilde devam etmesi için bunlar şart. Eğer birlikte olduğunuz biri yoksa ve karşınıza çıkan insanları, eski sevgilileriniz ile kıyaslıyorsanız; bu ay yeni bir ilişkiye atılmak sizin için oldukça zor olacak.

Boğa Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Şüpheci, tedbirli ilerleyeceğiniz Mayıs ayı içerisinde tüm kontrolü elinize alacaksınız. İş hayatınızla ilgili olan ve geçmişten gelen bir olay ya da bir kişi, çalışmalarınızın aksamasına ya da durmasına neden olabilir. Kendi yolunuzu çizmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu noktada iş arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan ya da işinizde profesyonel birinden destek almakta çekinmeyin. Olaylara dışarıdan bakabilecek ve bilgili olan bir kişinin yardımı, sizi sandığınızdan daha fazla rahatlatacak. Kontrolün tamamen sizde olmasını istediğiniz bu süreçte bazen geri çekilmeniz ve olayları geri planda izlemeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızdan birinin yaptığı bir hata sizi çileden çıkarabilir fakat sessiz kalmanızda fayda var. Maddi imkanlarınızın artacağı, ek gelir elde etme ya da kazancınızı arttırma şansları bulacağınız bir ay geçireceksiniz. Sezgilerinize ve duygularınıza güvenmelisiniz.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay sağlığınızla ilgili can sıkan herhangi bir durum söz konusu olmayacak. Kendinizi daha iyi ve dingin hissediyorsunuz. Fiziksel sağlığınızın yanı sıra ruhsal sağlığınız da çok iyi durumda olacak. Kronik bir rahatsızlığınız varsa  bu ay pek hissetmeyeceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ