Başak Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Başak Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Başak burcu insanları ve yükseleni başak burcu olanların farklı bir şehirde ya da ülkede olan tanıdıkları ile temas halinde olacağı bir hafta olacak. Başak burcunun bu haftaki mottosu “Sorumluluklar seni her ne kadar bunaltıyorsa bir o kadar da mutlu ettiğini inkar etmemelisin. Sen çalışkan ve güçlüsün. Her şeyi başaracak gücün kendinde var” olacak.

Başak Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Başak burcundansanız ya da yükseleniniz başak burcu ise uzaktaki tanıdıklarınızla temas halinde olacağınız, bağlantı kuracağınız bir hafta olacak. Hiç planda olmayan bir yolculuk yapabilir, farklı bir şehirde ya da ülkede bulunan yakınınızdan güzel bir haber alabilirsiniz. Aldığınız haber sonucunda ya siz onu ziyaret edeceksiniz ya da o size misafirliğe gelecek. Bu hafta içerisinde konfor alanınızın dışına çıkmalı, yalnızca evde durmanız takdirinde kendinizi iyi hissetmenizin imkansız olduğunu bilmelisiniz. Sosyal hayatınızda daha aktif olmalı, yakın çevrenizle birlikte keyif alacağınız ve aynı zamanda size faydalı olacak aktivitelerde bulunmalısınız. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmenizin gerektiği bu hafta içerisinde hareketli olmalı, pasif yönünüzü bir kenara bırakmalısınız.

Hafta ortasından itibaren ruhunuzu dinlendirmek isteyeceksiniz. Bunun için açık havada, doğada vakit geçirebilir ve uzun zamandır üzerinizde olan yorgunluğu, ağırlığı atabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanların yanı sıra yeni tanışacağınız insanlara karşı da açık olmalısınız. İletişim gücünüzü kullanmalı, sosyal hayatınızda kendinizi biraz daha açmalısınız. Aktif olmanızın sonucunda güzel fırsatlarla karşılaşacak, uzun süreli dostluklar kuracaksınız. Bunların yanı sıra aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kafanızın karışacağı bu hafta içerisinde ilişkinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İlişkinizi daha ciddi bir yola sürüklemek isteyebileceğiniz gibi tamamen sona erdirmek de isteyebilirsiniz.

Yalan Söylemekten Kaçının!

Bu hafta içerisinde kendinizi olduğu gibi yansıtmalı, ne olursa olsun yalan söylemekten kaçınmalısınız. Sizi zorlayan durumlar söz konusu olsa bile çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olmalısınız. İkiyüzlü davranan, sahte tavırlar sergileyen insanlar canınızı sıkabilir. Böyle insanlardan uzak durmalı, size zarar vermek istediğini düşündüğünüz biri varsa onu hayatınızdan çıkarmalısınız. Aynı zamanda ikili tartışmalara girmekten kaçınmanız gereken bir hafta olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ