Başak Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Başak Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Başak burcu insanları ve yükseleni başak burcu olanların hayata karşı bakış açılarının değişeceği bir ay olacak. Başak burcu insanları, ay başında alacağı bir haberin mutluluğunu tüm ay boyunca hissedecek.

Başak Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Başak burcundansanız ya da yükseleniniz başak burcu ise bu ay aşk hayatınız, biraz canınızı sıkabilir. Birlikte olduğunuz kişi sizi hayal kırıklığına uğratıp, ona duyduğunuz güvenin kırılmasına neden olabilir. Bunların yanı sıra iş hayatınızdaki, sosyal çevrenizdeki ya da aile yaşantınızdaki sorunlar da ilişkinize yansıyabilir. Aşk hayatınızda meydana gelen güven problemleri, ilişkinizi yıpratan en büyük etkenlerden biri. Birlikte olduğunuz kişi ile bu konuyu paylaşmak, fikir alışverişi yapmak sizi rahatlatacaktır. Sağlıklı bir iletişim kurabilirseniz ikinizin de mutlu olacağı bir sonuca varabilirsiniz.

Eğer mevcut bir ilişkiniz yoksa aşk alanında biraz içinize kapanık davranabilirsiniz. Kendinizi dış dünyaya açmak istemiyor, yalnız kalmayı tercih ediyorsunuz. Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir zamanda olmadığınızı düşünebilirsiniz.

Başak Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Ayın ilk günlerinde işinizle ilgili alacağınız bir haber, hayatınıza tam anlamıyla keyif ve mutluluk getirecek. Duygusal yoğunluğunuzun artışta olduğu bu dönemde, duygusal tatmine ulaşacak ve iyimser bir ruh halinde olacaksınız. Bu durum iş hayatınıza ve kariyer planlarınıza da yansıyacak. Hayata karşı olan bakış açınız değişecek, pozitif yönünüz ön plana çıkacak. Geçmişte başladığınız ve yarım bıraktığınız bir iş, uzun zamandır aklınızda olan fakat yapmaya cesaret bulamadığınız bir iş varsa onun üzerinde çalışacaksınız. Finansal konularda istediğinizi elde etmek için birilerinden yardım isteyebilir, ortaklığa girişebilir ve iş birliği halinde olabilirsiniz. Yakın zamanda yapacağınız bir seyahat, tatil planı gündeme gelecek.

Başak Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Bu ay sağlığınızı kesinlikle göz ardı etmemeli, durumunuzu korumalısınız. Kilo almaya meyilli olduğunuz bir dönemin içerisindesiniz. Kötü, zararlı alışkanlıklarınız ve bağımlılıklarınız varsa bu ay içerisinde olabildiğince uzaklaşmalısınız. Spor yapmalı, bir uzman yardımı ile hazırlanan beslenme programı yapmalı ve kendinizi meşgul etmek için bir hobi edinmelisiniz. Uyku saatlerinize dikkat edin.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ