Balık Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Balık Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Balık burcu insanları ve yükseleni balık burcu olanların tedbirli olması, alacağı kararlar üzerinde detaylı bir şekilde düşünmesi gereken bir hafta geliyor. Balık burcunun bu haftaki mottosu “Yaşamdan huzur almakta almamakta sadece senin elindedir. Elindekilerin kıymetini her zaman bil ve güzel günlere olan inancını hiçbir zaman kaybetme” olacak.

Balık Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Balık burcundansanız ya da yükseleniniz balık burcu ise bu hafta hareketlerinize çok fazla dikkat etmeniz gerekecek. Her konuda tedbirli olmalı, önemli bir karar almanızı gerektiren durumlarda hiçbir detayı göz ardı etmemelisiniz. Kafanızın karıştığı noktalarda mutlaka profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Yanılmaya ve yanıltmaya açık olduğunuz bu hafta içerisinde aceleci davranmamanız gerekiyor. Sizin için cazip görünen fırsatlar, teklifler; sandığınız kadar mutluluk verici olmayabilir. Size fırsat olarak görünen bir kapı, size farklı birçok kapıyı kapatabilir. Derin araştırmalar yapmalı, güvendiğiniz insanların da fikrini alarak doğru değerlendirmeler yapmanız gerekecek.

Bu hafta içerisinde yakın çevrenizden bir insan, çıkarları için sizi kullanmak isteyebilir. Manipüle edilmeye açık olduğunuz bu süreçte güvenmediğiniz insanlara karşı önleminizi almalısınız. Zayıf noktalarınızı, zaaflarınızı, hatalarınızı ya da naifliğinizi kullanmak isteyen insanlar olabilir. İyi niyetinizi suiistimal edebilirler ve mağdur durumuna düşünebilirsiniz. Bunların yanı sıra yeni tanışacağınız bir kadın, hayatınızda büyük değişiklikler yapmanıza yol açacak. Bir telefon görüşmesi ya da toplantı, bu kişi ile tanışmanızı sağlayabilir. Sizin için faydalı olacak birçok toplantı ve telefon görüşmesi yapacaksınız.

Yeni İnsanlar, Yeni Dostluklar!

Bu hafta birbirinden farklı birçok insandan güzel haberler alacaksınız. Ailenizden ya da akrabalarınızdan bir kadın, uzun vadede mutlu olmanızı sağlayacak bir müjde verecek. Onun adına mutlu olacak, bu süreçte onun yanında olacaksınız. Farklı şehirlerden gelen insanlara vakit ayırmalı, fırsat buldukça görüşme yapmalısınız. Bu görüşmelerde tanışacağınız yeni insanlar, uzun sürecek dostluklar kurmanızı sağlayacak.

İletişime açık olacağınız bu hafta içerisinde hem işinizle hem de özel hayatınızla ilgili birçok kolaylık sağlayacak yeni bilgiler edineceksiniz. Araştırmacı yönünüzü ön plana çıkarmalı, sizin için faydalı olacağını düşündüğünüz her bilgiyi öğrenmeye çalışmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ