Balık Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Balık Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Balık burcu insanları ve yükseleni balık burcu olanların hayatının her alanında yeni başlangıç yapacağı bir ay olacak. Aşk, kariyer ve finansal alanda birçok değişiklik; balık burcunu bekliyor.

Balık Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Balık burcundansanız ya da yükseleniniz balık burcu ise bu ay geçmiş aşk yaşantılarınızı tekrar gündeme getiriyorsunuz. Daha önce bir ilişkiniz olan insanla tekrardan temas halinde olacak, onunla iletişim kurmaktan büyük bir keyif alacaksınız. Fakat bazı durumlarda iletişim kopukluğu meydana gelebilir, ufak tefek anlaşmazlıklardan dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin beklentiniz dışında olmadığı için sorun etmeyecek, çözüm odaklı olacaksınız. Uzun zamandır içinizde tuttuğunuz tüm duyguları net bir şekilde onunla paylaşacak, ortak noktalarınızın tekrar farkına varacaksınız. Fakat arya giren zaman, insanlar ve yaşadıklarınızdan dolayı eskisi gibi samimi olamayacaksınız.

Evliyseniz zamanınızın büyük bir kısmını evinizde, ailenizle geçireceksiniz. Eşinizle birlikte daha fazla vakit geçireceksiniz. Bunun yanı sıra birbirinizin yaşam alanına saygı gösterecek, ayrı ayrı katılmak istediğiniz etkinlikleri sorun etmeden eğlenmenin keyfine bakacaksınız. Birbirinize karşı anlayışlı olduğunuz zaman daha fazla mutlu olduğunuzu biliyorsunuz.

Balık Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

Mayıs ayı sizin için yeniliğin, farkındalığın had safhada olduğu bir süreç olacak. İş hayatınıza, kariyer planlarınıza ve kazancınıza daha fazla odaklanacaksınız. Yeni sorumluluklar alacak, sizden beklenenin daha fazlasını yapmak için çaba sarf edeceksiniz. Çalışmalarınız yoğunlaşabilir fakat bu durum sizi bitkin düşürmeyecek, aksine daha da canlı kalmanızı sağlayacak. Aldığınız yeni sorumlulukların sonucunda gelirinizde artış olacak. Yapmanız gereken ödemelerin bir kısmını tamamlayacak, rahat bir nefes alacaksınız. Elinizde kalan parayla kariyer planlarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Yakın zamanda çıkacağınız bir tatilin planını yapabilir, daha önce hiç aklınıza gelmeyen bir yere seyahat edebilirsiniz.

Balık Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir ay olacak. Ruhsal sıkıntıları atlattığınız için kendinizi daha dinç, mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Bu gelişme, fiziksel sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Dış görünümünüze, kronik rahatsızlıklarınıza daha fazla özen göstereceksiniz. Zararlı alışkanlıklarınız varsa bu süreçte bırakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ