Aslan Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (21 Mayıs – 27 Mayıs)

Aslan burcu insanları ve yükseleni aslan burcu olanların yoğun geçireceği, zaman zaman bunalmış hissedeceği bir hafta olacak. Aslan burcunun bu haftaki mottosu “Kendini ifade etmen her zaman için seni ileriye taşır. Sen konuşmadığın sürece başkaları da her zaman senin yanlış yaptığını düşünebilirler” olacak.

Aslan Burcu Bu Hafta Nelerle Karşılaşacak?

Aslan burcundansanız ya da yükseleniniz aslan burcu ise iş hayatınızda daha yoğun çalışmanızı gerektirecek bir hafta sizi bekliyor. Sizden üst konumda olan meslektaşlarınızın, yöneticilerinizin sizden yüksek beklentileri olabilir. Üzerinize eklenen sorumlulukların ağır geldiğini hissedebilir, vazgeçmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte sabırlı olmalı, elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve başarabildiğinizi gösterebilirsiniz. Vazgeçmeniz takdirinde yakın çevrenizdeki insanların sizinle ilgili fikirleri değişebilir, sert sözler işitmenize neden olabilirler. İşinizde daha profesyonel davranacak, iş görüşmelerine ve toplantılarına daha fazla vakit ayıracaksınız. Kendi işinizi yapıyorsanız çalışmalarınızın meyvesini alacaksınız. Müşterilerinizin artacağı bu hafta kazancınız artacak. Yoğun bir tempoyla çalışacağınız bu hafta içerisinde ailenize vakit ayırmakta güçlük çekebilirsiniz. Yakın zamanda aile bireylerinin gönlünü almanız gerekebilir.

Hafta ortasından itibaren işinizle ilgili yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir proje üzerinde çalışmak ya da yeni bir iş aramak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar için uygun bir süreçte olacaksınız ve büyük fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Halihazırda bir işiniz yoksa sizin için çok iyi bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız görüşmelerden olumlu geri dönüşler alacaksınız. Özel hayatınızda ise birtakım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İş ve kariyer planlarınıza odaklandığınız bu hafta içerisinde aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye yeteri kadar vakit ayıramayabilirsiniz. Bu yüzden aranızda gerginlik yaşanabilir.

Meditasyona Vakit Ayırın!

Bu hafta içerisinde sizin yararınıza olacak olan haberler, belgeler ve bilgiler alacaksınız. Bunlar doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, birtakım başvurular yapabilirsiniz. Kimden ya da ne amaçla olduğunu önemsemeden size yapılan tüm toplantı, görüşme ve konuşma davetlerini kabul etmelisiniz. Çünkü hiç beklemediğiniz anda güçlü bağlantılar kurabilir, faydanıza olacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Yoğunluktan dolayı stres altında hissedebilir ve panik olabilirsiniz. Hangi işe yetişeceğinizi şaşırabilir ve çaresiz hissedebilirsiniz. Böyle anlarda kendinize vakit ayırmalı, dinlenmelisiniz. Bu hafta yapacağınız meditasyonlar, tüm iş yorgunluğunuzu alacak ve ruhunuzu dinlendirecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ