Aslan Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Aslan Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Aslan burcu insanları ve yükseleni aslan burcu olanların geçmiş deneyimlerinden yararlanıp yeni kararlar alacağı bir ay olacak. Mayıs ayında aslan burcu insanının mantığı, duygularının önüne geçecek.

Aslan Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aslan burcundansanız ya da yükseleniniz aslan burcu ise Mayıs ayının gelişi ile birlikte aşk hayatınıza dair önemli kararlar alacaksınız. Şu sıralar kendinizi, hiç olmadığınız kadar önemli, değerli ve etkileyici hissediyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişinin görüşlerinin de bu yönde olması, keyfinizi daha fazla arttıracak. Birbirinize yapacağınız sürprizler sonucunda ilişkinizi çok farklı bir boyuta taşıyabilir, daha ciddi adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Evlilik teklifi almanız ya da evlilik teklifinde bulunmanız mümkün. Birlikte olduğunuz kişiyle beraber geleceğe dair planlar yapmak sizi heyecanlandırıyor, artık bu planları hayata geçirmeniz gerektiğini fark ediyorsunuz.

Eğer evliyseniz eşinizle aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kendinizi fazlasıyla değerli hissettiğiniz için kendi hatalarınızı görmezden geliyor, eşinizin her davranışının altında bir kusur arıyor olabilirsiniz. Net kararlar almak isteyebilirsiniz. Dikkatli olmalı ve biraz daha alttan almaya başlamalısınız.

Aslan Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İnsan ilişkilerinde başarılı olmanız, iş hayatınızı da olumlu yönde etkileyecek. Kariyer alanında geçmişte deneyimlediğiniz olayları dikkate alacak ve ona göre davranacaksınız. Üstesinden gelmeyeceğinizi düşündüğünüz sorumlulukları net bir şekilde reddedeceksiniz. Almayı beklediğiniz bir para, satmak istediğiniz bir mülk varsa onunla ilgili bir haber alacaksınız. Bu güzel haber ile birlikte maddi imkanlarınız genişleyecek, ödenmesi gereken borçlar varsa onları kapatacaksınız.

Çalışmalarınızın, temponuzun artacağı bu dönemde birkaç işle aynı anda uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bunu yapabilecek gücü kendinizde bulacak, sonunda kendinizi maddi olarak güvence altına alacaksınız. Bunların yanı sıra evinizle ilgili yüklü bir harcama yapmak isteyebilirsiniz. Dekorasyon değişikliği, temel ihtiyaçlar gibi masraflarınız çıkabilir. Bunların altından kalkabileceğinize inandığınız takdirde hareket etmelisiniz. Gereksiz harcamalardan olabildiğince kaçının.

Aslan Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlığınız çok iyi durumda olacak. İş yoğunluğunuz artmış olsa da kendinize vakit ayırmayı ihmal etmediğiniz için fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissediyorsunuz. Sağlığınızı göz ardı etmemeye devam edin sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ