Ali Ağaoğlu’nun Sevgilisi Duygu Su’dan Romantik Paylaşım!

Ali Ağaoğlu’nun Sevgilisi Duygu Su’dan Romantik Paylaşım!

2016 yılından beri beraber olan Ali Ağaoğlu ve Duygu Su Gülpınar, gündemde epey konuşulmuştu. Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi sosyal medyada paylaştığı mutluluk fotoğrafları ile adeta düşman çatlatıyor. Duygu Su’nun paylaştığı son fotoğraftaki not dikkat çekti.

Ali Ağaoğlu ve Kendisinden 39 Yaş Küçük Sevgilisi

2016 yılında Duygu Su Gülpınar’ın sosyal medyada paylaştığı bir fotoğraf ile ilişkilerini açıklamasının üzerine ikili epey gündem olmuştu. Bir taraf ilişkilerini desteklerken, bir taraf da aradaki yaş farkının çok olmasından dolayı eleştirdi. Tüm tepkilere rağmen mutluluklarını yaşamaya devam eden çift, ayrılık dedikodularını yalanlayacak şekilde ilişkilerine devam ediyor. Sevgilisine her fırsatta güzel ve pahalı hediyeler alan Ali Ağaoğlu’nun son bombası; ortasında 10 karatlık, yanlarında 7 karatlık pırlanta bulunan ve 2 milyon TL değerinde olan yüzük olmuştu. Ali Ağaoğlu’nun sevgilisi Duygu Su, bu hoş hediyenin fotoğrafını sosyal medyada takipçileri ile paylaşmıştı.

Ali Ağaoğlu’nun Sevgilisi Aşkını Haykırdı!

Duygu Su, sevgilisi Ali Ağaoğlu ile birlikte oldukları fotoğrafı sosyal medyada paylaşarak altına şu notu düştü:

“Kaç gün kaç dün geçti saymadım. İyikimsin … aşkımsınnnnnn”

Dikkat Çeken İlk Paylaşımı Bu Değil!

Duygu Su Gülpınar’ın sosyal medyada dikkat çeken ilk paylaşımı elbette bu değil. Küçük yaştan beri baleye ilgili olan Duygu Su, sürekli olarak antrenman videolarını ve fotoğraflarını paylaşıyor. Fakat geçtiğimiz yıl öyle bir paylaşım yaptı ki, gündemden bir türlü düşmedi. Duygu Su, eleştirilere cevap niteliğinde olarak şu yazıyı paylaşmıştı:

“”Size küçük bir kızın hayat hikayesini anlatmayı ve hiç bir zaman vazgeçmemeyi anlatmayı çok isterdim. Fakat isteyenler yine benim anlattıklarımı değil. Anlamak istediklerini okuyacak bu yüzden yazmıyorum. Küçük bir sahil kasabasının stadyumunda yetişen, konservatuarda eğitim alan ve İzmir’in en güzel spor salonlarında tecrübe kazanan sıradan birisiyim. O ağır antrenmanlarda yoktunuz. Canım yanarken yoktunuz. 11 saat sadece dönüş provası yaparken yoktunuz. 39 kilo olmak için pamuk yediğimde yoktunuz. Ayak tırnaklarımı sökerken de yoktunuz. 6. Pilates dersimden sonraki eve gidiş yolumda da yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz. Sakatlandığımda, düştüğümde , ağladığımda da yoktunuz. Şimdi ne değişti? Zaten yoktunuz. Olmayan bir şeyi göremem öyle değil mi? Şimdi olmasanız da olur. Ben ne geldiğim yeri nede kimsesizliğimi unuttum. Saygı ve selamlarımla…”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ