Akrep Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2018 Mayıs Ayı Yorumu

Akrep burcu insanları ve yükseleni akrep burcu olanların, şimdiye kadar yürüttüğü çalışmaların karşılığını alacağı bir ay olacak. Akrep burcu insanları için yeni hedeflerin belirleneceği bir süreç geliyor.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Akrep burcundansanız ya da yükseleniniz akrep burcu ise Mayıs ayında aşk hayatınızda ciddi değişiklikler yapacaksınız. Birlikte olduğunuz kişi ile beraber geleceğe dair planlar kuracak, daha ciddi bir boyuta geçiş yapacaksınız. Özgür, bağımsız, başına buyruk davranışların sona ereceğini söyleyebilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizle olan iletişiminize biraz daha önem vermelisiniz. Evlilik hayatınız, kontrolünüzün dışına çıkmayacak fakat canınızı sıkacak gelişmeler yaşanabilir. Eşinizle olan iletişiminizde takındığınız şüpheci tavır, onu bunaltabilir ve size karşı kırıcı olmasına neden olabilir. Eşinize karşı biraz daha anlayışlı olmalı ve empati kurmayı bilmelisiniz. Sizin çözemediğiniz sorunlarda devreye aile büyükleri girebilir.

Eğer bir ilişkiniz yoksa bu ay içerisinde tanışacağınız ya da tanıdığınız fakat pek iletişim kurmadığınız biri ile yakınlaşabilirsiniz. Bu yakınlaşma, uzun vadeli bir ilişki için atılan ilk adım olacak. Geçmişi bir kenara bırakıp, karşınızdaki kişiye odaklanırsanız mutlu olabilirsiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İş hayatınız ve kariyer planlarınız için son derece olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir dönemdesiniz. Elde ettiğiniz başarıların, kazandığınız gelirin ve aldığınız sorumlulukların daha fazlasını istiyorsunuz. Azminiz, hırsınız ve çalışkanlığınız sayesinde üzerinde çalıştığınız her projede başarı elde edebilirsiniz. Ayın ikinci haftasından itibaren uzun zamandır satın almak istediğiniz bir şey için gerekli parayı denkleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra iş hayatınızda size faydası olacak profesyonel kişilerle tanışabileceğiniz yeni ortamlarda bulunacaksınız. Kuracağınız güçlü bağlantılar, uzun vadede büyük kazançlar elde etmenizi sağlayacak. Karşılaştığınız fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Sağlık Durumu

Mayıs ayında sağlık durumunuz biraz sıkıntılı olabilir. Bu ara kendinizi ihmal ediyor, sağlığınıza gereken önem vermiyorsunuz. Yaptırmanız gereken kontrolleri yaptırmalı, gerektiği takdirde bir uzmandan yardım almalısınız. Yoğun çalışacağınız bu süreçte dinlenmek için kendinize sık sık vakit ayırın. Çünkü biliyorsunuz ki sağlığınız kötü olduğu takdirde çalışmalarınız da yarım kalacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ