Acun ve eşi Şeyma Grammy 2018 Ödül Töreninde

Acun ve eşi Şeyma Grammy 2018 Ödül Töreninde

Müzik sektöründeki en saygın ödül olan Grammy 2018 Ödülleri New York’ta bulunan Madison Square Garden’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Töreni izleyenler arasında ünlü televizyoncu Acun ve eşi Şeyma Subaşı da vardı.

CBS’nin davetlisi olarak New York’a giden çift, kırmızı halıda çekilen fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştılar. Gecede tamamı puldan oluşan gold rengi bir elbise giyen Şeyma Subaşı, Pucci marka elbisesine 21 bin 300 TL ödediğini sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi. Subaşı’nın tüylü ayakkabıları da dikkatlerden kaçmadı.

Grammy 2018 Madison Square Garden’da düzenlendi

Müzik dünyasının en büyük ödül gecesi olan 60. Grammy Ödül Töreni ABD’nin New York şehrindeki Madison Square Garden’da düzenlendi. Hollywood’daki politik duruş ABD’nin New York şehrindeki Madison Square Garden’da düzenlenen 60. Grammy ödüllerine de yansıdı.

Rihanna, Lady Gaga gibi isimlerin eğlence endüstrisindeki cinsiyet eşitsizliği ve cinsel tacizi protesto etmek için beyaz gül takarak geldiği görüldü. Türkiye’nin popüler isimlerinden yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı da Grammy 2018 Ödül töreni öncesi Kırmızı Halı’da poz verdi.

Ünlü yapımcı Harvey Weinstein’ın yaklaşık 100 ünlü kadını taciz ettiğinin ortaya çıkmasının ardından film sektöründe başlayan “Time’sUp” ve “MeToo” hareketlerine müzisyenlerden de destek geldi.

Lady Gaga, Alessia Cara, Rihanna, Lana Del Rey gibi yıldız isimler, 75. Altın Küre Ödül Töreni’ndeki dayanışmaya gönderme yapmak adına, sanat dünyasındaki cinsiyet eşitsizliği ve tacizi protesto etmek için ”barış”, “eşitlik” ve “direniş” gibi çeşitli anlamları bulunan “beyaz gül” takarak geldi.

ABD’li şarkıcı Lana Del Rey, 2012 yılında yayınlanan Paradise albümündeki “Cola” şarkısını daha önce ünlü yapımcı Harvey Weinstein’dan esinlenerek yazdığını açıklamıştı. Ancak, 32 yaşındaki şarkıcı, Weinstein hakkındaki taciz ve tecavüz skandalının patlak vermesinin ardından bu parçasını artık canlı performanslarına eklemeyeceğini duyurmuştu.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı ile CBS’in özel davetlisi olarak 60. Grammy Ödülleri’ne katıldığı ve ünlü çiftin, töreni 5. sıradan izlediği belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ